11 października, 2014

Posłusznie melduję...

żem żyw, jeśli by się o to kto miał akurat troskać, a i nawet mam się, odpukać, niezgorzej, czego o mojem łączu żadną miarą powiedzieć nie można...:((   Że nieszczęścia chodzą parami, to i turbacyja w tem, że druh mój, co się na tem wszytkiem rozumie i sam mi te wszystkie klamoty i wihajstry składał i łączył, sam ma szpital doma i póki co, nie wiedzieć kiedy się wyrwie, by i mojego na świat okna jako tam opatrzył i do żywych przywrócił... Póki co zatem przebaczcie, że nie responsuję uwagom Waszym, ni nawiedzić też i sam nikogo nie mogę, bom jeno z tej chwili wykradzionej, w gościnie u dobrej jednej duszy będąc, tyleż skorzystał, by uwiadomić pro publico, jako się rzeczy mają...
   Kłaniam nisko:)

13 komentarzy:

 1. Właśnie troskałam się ,że absencja coś się przedłuża :( ...Jeśli jest tak jak Waść prawisz ,to spokojnie poczekamy . :) . Zdrowia życzę i oby wszelkie turbacyje omijały Waści -zawsze życzliwa Eliza F.

  OdpowiedzUsuń
 2. jak to tylko techniczne problemy to ze spokojem czekać na Waćpana będziemy, oby nie za długo to trwało bo się stęsknimy mocno! pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. szczur z loch ness11 października 2014 23:26

  Chwalić Pana w Dziełach Jego, a cudownie powrócony miej na względzie Waszmość wielki niepokój tutaj zasiany, który przyjdzie wynagrodzić i w słowie pisanym :-)
  Kłaniam z zaścianka Loch Ness

  OdpowiedzUsuń
 4. Vulpian de Noulancourt11 października 2014 23:46

  Siejba była w płakaniu lecz koniec radosny - że zacytuję bezczelnie księdza Cieciszowskiego.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam na powrót Wielce Szanownego wachmistrza z niecierpliwoscią, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja szanowna babcia mawiała, że nieszczęścia chodzą trójkami i ja jej, niestety, uwierzyć w końcu musiałam, czego Wachmistrzowi absolutnie nie życzę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też jakoś żyjei ożył choć wolno mój komputer. Pozdrawiam więc serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj :)
  Dobrze, że jesteś !:)
  Pozdrawiam serdecznie na udany nowy tydzień :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To ja dołączam do grona oczekujących. :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bóg Wam zapłać, Dobrzy Ludzie, za troskę i ku pomocy ochotę, osobliwie Tetrykowi Jegomości, aliści z Bożą i ludzką pomocą jako tam żeśmy rzecz uładzili i póki co, w ryzach dzierżym... Daj Boże, skutecznie... Amen

  OdpowiedzUsuń

Być może zdaje Ci się, Czytelniku Miły, że nic nie masz do powiedzenia aż tak ważkiego, czy mądrego, by psuć wzrok i męczyć klawisze... W takiem razie pozostaje mi się tylko z Tobą zgodzić: zdaje Ci się...:)