01 czerwca, 2020

Święto? A pewnie, że święto...:))

  Pora przepić nam za pamięć 23 Pułku Ułanów Grodzieńskich, zasię wytchnąć po tem dni parę i na nadciągające święta pułków jeszcze w czerwcu inszych ośmiu gardeł naszykować... :)

9 komentarzy:

 1. Z okazji Dnia Dziecka też złożę Waści życzenia. W końcu wszyscy jesteśmy dziećmi, jedni więcej, inni mniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziećmi to niechybnie jesteśmy wszyscy... Rzekłbym, że niektórzy to nawet nie tylko Pani Matki własnej, ale i np.Szczęścia, choć o niektórych znów mówią, że to czarcie nasienie. Mnie najwięcej zajmowała ta kwestia gdzie się podziewają te genialne dzieci, że ich w późniejszych już latach nie widać... Podmienia kto, czy ki diabeł?
   Kłaniam nisko:)

   Usuń
 2. Zaczynam czasem rozmyślać, czy aby za Waszmości sprawą nie zostanę alkoholikiem, ale - zważywszy, że tylko wino piję - odrzucam natychmiast takie głupie supozycje.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem ja z lat już wielu, żeś jest człek winny, choć i winem ponoś można między AA zbłądzić... Cóż rzec mogę? Że jakoby się to miało iście za moją stać sprawą, primo że będę w dobrym towarzystwie, secundo że to będzie dla mnie zaszczyt :))
   Kłaniam nisko:)

   Usuń
 3. Sięgam po kubek, a tam... moja ulubiona herbatka ziołowa. Może jednak powinnam zmienić lekturę i nie czytać tyle Agathy Christie? I poszukać detektywa, który preferuje inne napoje?:)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. D.I. John Rebus ( Ian Rankin ) - pije tylko whisky. :-)

   Usuń
  2. Uch! Ciężki kaliber.:)
   Znalazłam jeszcze jednego z litrami piwa i drugiego z litrami kawy. No fatalnie! Jakoś na wino nie mogę trafić.

   Usuń
  3. No cóż, Poirot pijał tisane, niech mu Bóg przebaczy, to i WMPani arbaty ścierpieć przyjdzie... Choć, jeśli dobrze pomnę, miał ów geniusz i chwile ludzkie, gdy sięgał po cassis luboż i sherry...
   Kłaniam nisko:)

   Usuń
 4. ja przepijam czerwonym wytrawnym ))

  OdpowiedzUsuń

Być może zdaje Ci się, Czytelniku Miły, że nic nie masz do powiedzenia aż tak ważkiego, czy mądrego, by psuć wzrok i męczyć klawisze... W takiem razie pozostaje mi się tylko z Tobą zgodzić: zdaje Ci się...:)